fbpx
Ofertë!

White Set With a Crop

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Set  me crop ne forme korseje me rripa te holle dhe fund te gjate elegant. Seti vjen vetem ne ngjyren e bardhe dhe ne disa masa ku pershtatet me trupin tuaj.

Masa

S, M, L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “White Set With a Crop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund