fbpx
Ofertë!

Set veror pambuku me lule me ngjyra

Çmimi origjinal qe: 2,800 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

Seti veror ka nje material teper cilesor pambuku i cili ju mban fresket ne keto stine te nxehta. Detajet e ketij seti jane ai detaj vizual i cili te tregon elegant dhe plot shije. Seti eshte i perbere nga kemisha e gjate dhe pantallona te gjata se bashku me rripin i cili vendoset rreth kemishes. Dizajnet si lulet shume ngjyreshe neutrale, e mbushin setin me plot harmoni.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Seti i mrekullueshem per keto stine te ngrohta, me dizajne dhe me nje material pambuku  qe te bejne te pershtatesh me se miri ne stinet pranvere, vere vjeshte. Setet vijne ne dy pjese me kemishen e tyre te gjate qe arrin deri tek pulpat e kembeve dhe me pantallonate gjata, te gjera dhe me xhepa. Kemisha e tye vjen se bashku me nje lidhese, te cilen e lidhni sipas deshires tuaj. Motivet me lule te ndryshme jane nje detaj tjeter shume i bukur dhe shume i preferuar, vecanerisht per udhetime apo shetitje.

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Set veror pambuku me lule me ngjyra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund