fbpx
Ofertë!

Midnight Elegance Dress

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,200 L.

SKU: N/A Kategori:

Fustani me dantelle eshte shume i preferuar dhe i pershtatshem ne shume evente. Ne dantellen e tij fustani ka eshe xixa i cili ju tregon po aq vezullues edhe ne mbremjet e gjata.

Masa

S, M, L

Ngjyra

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Midnight Elegance Dress”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund