fbpx
Ofertë!

Kostume pambuku te gjate me riga

1,600 L

SKU: N/A Kategori:

Kostume me menge te gjata me riga kane material pambuk i cili ju mundeson komoditet dhe gjithashtu te dukeni bukur. Kostumi ka elasticitet, vecori e cila ploteson shume prej kerkesave tuaja. Masat e kostumit jane S, M, L, XL.

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

, , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostume pambuku te gjate me riga”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund