fbpx
Ofertë!

Set croptop dhe fund

Çmimi origjinal qe: 2,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,000 L.

Seti ka material deve dhe pambuk i cili ju ofron rehati. Masat e setit jane standade duke u pershtatur ne S, M, L.

SKU: N/A Kategori: , , , ,

Seti croptop dhe fundi me kopsa eshte dhe do te mbetet gjithmone nje zgjedhje per te bukuren dhe komoditetin. Croptop-i vjen me nje stil te vecante me menge te gjata dhe fundi i mund te hapet me kopsa ne njeren ane te tij. Materiali i setit eshte deve dhe pambuk te cilat mundesojne komoditet dhe butesi per lekuren tuaj.

Ngjyra

, , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Set croptop dhe fund”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund