fbpx
Ofertë!

Satin Long Dress

Çmimi origjinal qe: 5,000 L.Çmimi i tanishëm është: 3,500 L.

SKU: N/A Kategori: , , , ,

Fustani Saten i gjate eshte nje prej perlave te dyqanit tone. I mrekullueshem dhe me nje stil te vecante eshte i pershtatshem per evente te rendesishme apo per ballo madheshtore. Fustani ka rripa, dhe eshte i perbere nga nje material sateni te plote. Leshohet deri poshte ne toke, i shoqeruar ky edhe nga nje bisht i derdhur pas fustanit. Ne pjesen perpara fustani ka nje te care deri siper kofshes.

Zgjidhni ngjyren tuaj te preferuar!

 

Masa

S, M, L

Ngjyra

, , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Satin Long Dress”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund