fbpx
Ofertë!

Kostume te Shkurter me Riga

1,500 L1,800 L

SKU: N/A Kategori: , , ,

Kostumet me riga perbehen nga tutat e shkurtra dhe nga kemisha te dyja teper te fresketa dhe teper te rehatshme. Kaq te theshte per t’u kombinuar, duke u bere veshja me e dashur dhe e nevojshme per ju. Vijne per ju ne disa ngjyra dhe masa te ndryshme qe pershtaten sipas preferences tuaj.

Masa

S, M, L

Ngjyra

Jeshile, Roze, Pana, Zeze

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostume te Shkurter me Riga”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund