fbpx
  • Kreu
  • |
  • Blog
  • |
  • BalkanWeb: 300 oferta, një markë e nisur në Shqipëri e njohur ndërkombëtarisht

30 Maj, 2022

BalkanWeb: 300 oferta, një markë e nisur në Shqipëri e njohur ndërkombëtarisht

Burimi: https://www.balkanweb.com/300-oferta-nje-marke-e-nisur-ne-shqiperi-e-njohur-nderkombetarisht/

Interneti ka potencial të madh për të barazuar fushën e konkurences. Dhe me të vërtetë ka treguar se çfarë mund të sjellë gjithçka. Sot, nëse keni internet, mund të bëni shume gjera. Nga zhvillimi i një grupi aftësish dhe gjetja e një pune deri te fillimi i një biznesi, bota e hiper-lidhur e internetit dhe mjetet e tij të pafundme kanë dyfishuar potencialin e njerëzimit. Me këtë potencial vjen përgjegjësia dhe është një përzierje e të dyjave që një start-up me bazë në Shqipëri, 300 Oferta, shpreson të japë. Sot si një markë globale, 300 Oferta ka bërë vërtet një rrugë të gjatë.

300 Oferta, një markë shqiptare që filloi në vitin 2020, një nismë e themeluar nga Rei dhe Sara Prendi.

Si një dyqan me pakicë me faqen kryesore të markës mëmë www.300oferta.com ata filluan biznesin e e-commerce në Shqipëri, duke shitur produkte unike në internet duke përdorur reklamat në Facebook, veçoritë e blerjeve në Instagram dhe se fundmi ne TikTok.

Argëtimi nuk ndalet këtu. Jo vetëm që merrni veshje të shkëlqyera me çmime të përshtatshme, por e merrni dorëzimin tuaj brenda 1-4 ditësh. Pavarësisht se ku jeni në Shqipëri, 300 Oferta kujdeset që ju të jeni gjithmonë gati për t’u dukur në modë. Shkëlqeni me fustane të ndezura dhe rock ‘n’ roll me kostume dizenjatore.

Cfarë produktesh ofron 300oferta.com?

300 Oferta ka nje game te gjere rrobash dhe jo vetem, si fustane, kepuce, xhaketa, xhupa, bluza, kemisha

Se shpejti, biznesi pritet te zgjeroje biznesin e tij me nje dyqan fizik ku klienti mund te paraqitet vete dhe te mari produktet e deshiruara.

Cfarë e bën unike 300 oferta?

Shërbimi i klientit I vleresuar gati 5 yje,  veçon 300 Oferta nga konkurrentët e tij. Një ndërfaqe e lehtë për t’u përdorur shfaq gamën e gjerë të ofertave dhe nderkohe eshte një faqe e sigurt finalizon porositë ku logjistika e zinxhirit të furnizimit dhe marjes se porosive funksionone shkëlqyeshëm, duke siguruar që klientët të dërgojnë porositë e tyre më shpejt se kurrë më parë.

Gjithashtu cdo klient I respektohet e drejta e transparences, me te drejte nderrimi dhe dhuratave promocionale gjate gjithe vitit.

Emri i markës ka një kuptim 300 oferta.al, që në 300 ditë bëjnë zbritje, oferta dhe çmime të përballueshme në treg dhe në biznes, shpresojmë të jemi si ‘300 spartanët’.

Faqja në Instagram: https://www.instagram.com/300.oferta.al/

Faqja në Facebook: https://www.facebook.com/300-Ofertaal-102232371734310

Cili ishte qellimi i parë?

Ëndrra jonë ishte që të kishim më shumë se 10.000 klientë që blinin produktet tona në tregun vendas dhe në mbarë botën.

Motoja që kishim

“Sa më shumë para të kesh, aq më shumë kohë ke; sa më shumë kohë të keni, aq më shumë opsione keni.

“Paraja është e barabartë me kohë, dhe koha është e barabartë me opsionet. Është një ekuacion shumë i thjeshtë.

Oferta 300

Një potencial  i fushes e-commerce me qendër jashtë Shqipërisë, 300 Oferta ka lajme emocionuese për të gjithë – do të ketë zbritje dhe oferta të papara për 300 ditë të plota. Por kjo nuk është e gjitha. Klientët mund të blejnë përmes një përzgjedhjeje të zgjedhur të rrobave të mrekullueshme. Nga fustanet magjepsëse te modes deri tek këmisha saten të showbizit, gjeni të gjitha këtu.

E spikatur ne artikuj nderkombetare si https://www.netnewsledger.com/2022/05/20/300-oferta-where-300-days-a-year-of-exciting-discounts-and-offers-are-only-the-beginning/

https://weelznews.com/you-have-to-understand-your-customer-if-you-want-to-earn-their-loyalty-according-to-300-oferta/

Postime të tjera

BalkanWeb: 300 oferta, një markë e nisur në Shqipëri e njohur ndërkombëtarisht

BalkanWeb: 300 oferta, një markë e nisur në Shqipëri e njohur ndërkombëtarisht