fbpx
Ofertë!

Kostum fund dhe triko e mbyllur

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

Kostume me fund dhe bluze ne material deve e bute, ju mundesojne nje kombinim ndryshe dhe  unik.

Masat e kostumit jane standarde.

SKU: N/A Kategori: , , , ,

Kostumi me fund dhe trikoja e mbyllur jane te perbere nga materiali deve e perpunuar e cila ju mundeson rehati dhe butesi. Fundi arrin nje gjatesi deri ne pulpat e kembeve. Trikoja eshte me menge te gjata dhe ne pjesen e grykes ka pak golf. Masat e kostumit jane standarde te cilat pershtaten ne S, M, L.

Ngjyra

, , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostum fund dhe triko e mbyllur”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund