fbpx
Ofertë!

Kemisha saten

100 L1,800 L

 

E disponueshme në madhësi small, medium, large dhe ekstra large, kjo këmishë është projektuar për t’iu përshtatur një sërë llojeve të trupit dhe për të ofruar rehati maksimale. Pëlhura e lëmuar prej sateni ndihet e butë ndaj lëkurës tuaj, duke e bërë atë një kënaqësi për t’u veshur gjatë gjithë ditës.

Ju prezantojmë këmishën mahnitëse saten nga 300Oferta, shtesa perfekte për veshjet e çdo femre në modë. E krijuar nga materiali luksoz saten, kjo këmishë nxjerr elegancë dhe sofistikim, duke e bërë atë perfekte për çdo rast. E disponueshme në madhësi small, medium, large dhe ekstra large. Pëlhura e lëmuar prej sateni eshte e bute dhe ndihet teper e rehatshme duhe qendruar lirshem ne trup.       Këmisha përmban kopsa në pjesën e përparme, mëngë të gjata dhe një jakë të mprehtë, duke shtuar një stil të përjetshëm në veshjen tuaj. Kjo këmishë është e disponueshme në një gamë të gjallë ngjyrash që i përshtaten stilit tuaj personal.

Me një çmim të pakrahasueshëm prej vetëm 300 dollarësh, këmisha Saten nga Oferta është një domosdoshmëri për çdo femër të modës. Pra, pse të presim? Përmirësoni garderobën tuaj sot me këtë këmishë elegante dhe elegante.

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

, , , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kemisha saten”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund