fbpx
Ofertë!

Set pranveror me 3 pjese

Çmimi origjinal qe: 2,000 L.Çmimi i tanishëm është: 1,600 L.

Set pranveror me tuta, kanatjere dhe triko. Perfekte per stinen e pranveres dhe shume te rehatshme.

Masat jane onesize duke u pershtatur per S, M, L.

SKU: N/A Kategori: , , ,
Ngjyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Set pranveror me 3 pjese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund