fbpx
Ofertë!

Fustan “Sunset Boulevard Bodycon Dress”

Çmimi origjinal qe: 2,700 L.Çmimi i tanishëm është: 2,000 L.

SKU: N/A Kategori: , ,

Sunset Boulevard Bodycon Dress është një veshje magjepsëse që kap në mënyrë perfekte thelbin e stilit elegant dhe bashkëkohor. Ky fustan në formë është i prerë nga materiali i zi luksoz që gjurmon pa probleme kthesat e trupit, duke krijuar një siluetë që është sa lajkatare dhe e sofistikuar.

E krijuar për femrat moderne, ajo përmban një dekolte delikate V që shton një nuancë joshjeje pa zbuluar shumë. Mëngët e saj të gjata dhe prerja e gjatë deri tek gjuri i japin një ekuilibër elegant stilit të tij të trupit, duke e bërë atë të përsosur si për rastet e ditës ashtu edhe për mbrëmjet.

Bukuria e vërtetë e “Sunset Boulevard Bodycon Dress” është shkathtësia e tij. Me ndryshimin e aksesorëve, ky fustan kalon pa mundim nga veshjet e zyrës në një dalje në mbrëmje. Kombinoje atë me taka elegante dhe një gjerdan statement për një natë jashtë ose vishni me të sheshta dhe një xhaketë xhins për një brunch casual.

Pavarësisht nga rasti, “Sunset Boulevard Bodycon Dress” ju garanton që do të bëni një deklaratë pa thënë asnjë fjalë. Është me të vërtetë mishërimi i magjepsjes së nënvlerësuar, gati për të kthyer kokën kudo që të shkoni.

Masa

S, M, L

Ngjyra

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fustan “Sunset Boulevard Bodycon Dress””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund