fbpx
Ofertë!

Fustan me xhufka me xixa

Çmimi origjinal qe: 3,800 L.Çmimi i tanishëm është: 3,500 L.

SKU: N/A Kategori: ,

Fustan me supe te fryra dhe nje pale perpara, i mbuluar ne xixa. Fustani eshte gjendje ne dy ngjyra gri dhe zeze.

Masa

S, M, L

Ngjyra

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fustan me xhufka me xixa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund