fbpx
Ofertë!

Kemishe me dantelle rreth supeve

Çmimi origjinal qe: 2,800 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Kemishe krem me detaj dantelle rreth supeve duke ju shtuar hijeshine dhe delikatesen. Te pershtatshme per evente apo takime te ndryshme.

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kemishe me dantelle rreth supeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund