fbpx
Ofertë!

Kostum me tuta dhe bluze me detaje para

2,000 L

Kostumi me tuta dhe buza me detaje thurje perpara, vjen ne disa ngjyra te ndryshme dhe moderne.

Masat jane onesize duke u pershtatur ne S, M, L.

SKU: N/A Kategori:

Kostumi eshte i perbere nga tutat dhe bluzja ne materialin deve dhe pambuk  te cilat te ofrojne nje rehati maksimale. Bluza ka detaje me thurje perpara dhe xhufka tek shpatullat te cilat mund t’i mbani pak te rrezuara dhe ose te te ngritura sipas deshires.

Ngjyra

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostum me tuta dhe bluze me detaje para”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund