fbpx
Ofertë!

Glamour Dress

1,800 L

Glamour Black Dress ka nje material elastik dhe te bute. Ky fustan vjen ne disa modele te ndryshme dhe ne disa masa: S, M, L. Oferta me e re e fustaneve, nxitoni te mos e humbni!🖤🤩

SKU: N/A Kategori:

Fusttani i zi i gomuar do te jete gjithmone nje zgjedhje e mire per cfaredo lloj eventi. Materiali i tij mundeson pershtatjen e tij me trupin duke ju treguar elegante si ne ato mbremje luksoze. Mund te kombinohet shume mire me aksesore te ndryshem sipas deshires. Nje detaj tjeter i ketij fustani eshte edhe pjesa e care  duke formuar disa rrudha ne njeren ane te fustanit.

Masa

S, M, L

Ngjyra

, , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Glamour Dress”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund