fbpx
Ofertë!

Kostum sportiv me tuta dhe bluze me xhepa

Çmimi origjinal qe: 2,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,000 L.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Kostumi ka tutat dhe bluze me xhepa. Bluzja eshte me golf dhe me zinxhir te shkurter. Materiali i kostumit eshte 100% pambuk dhe ju mban ngrohte.

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

, , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostum sportiv me tuta dhe bluze me xhepa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund