fbpx
Ofertë!

Pallto me doreza

Çmimi origjinal qe: 5,000 L.Çmimi i tanishëm është: 4,500 L.

SKU: N/A Kategori: , ,

Pallto e ngrohte me kapuc dhe doreza. E krijuar ne njedizajn te vacante dhe elegant. Dorezat jane te varuar ne pallto poshte kapucit dhe ju mund ti shkepusni ato fal nje kapseje me te cilen qendrojne te varura. Palltoja gjithashtu ka edhe xhepa. Vijne ne disa ngjyra dhe masa te ndrryshme per t’iu pershtuatur kerkesave tuaja.

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

, , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pallto me doreza”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund