fbpx
Ofertë!

Fustan velvet i shkurter me rripa

Çmimi origjinal qe: 2,800 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

SKU: N/A Kategori: ,

Fustani velvet eshte nje tjeter perle, tani ne 3 ngjyra te disponueshme. Fustani ka rripa me gura dhe  menge te rrezuara, ka nje gjatesi siper gjunjeve dhe terheq gjithmone vemendjen me dizajnin e tij te vecant.

Masa

S, M, L

Ngjyra

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fustan velvet i shkurter me rripa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund