fbpx
Ofertë!

Timeless Black Dress

Çmimi origjinal qe: 2,800 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

SKU: N/A Kategori: ,

Fustani ka  nje rrip dhe bisht te gjate deri tek pulpa. Nga nje krah eshte i care dhe ne pjesen e bustit ka nje unaze ku lidhen disa pjese te fustanit. Kaq i bukur dhe delikat ne te njejten kohe.😍 Vjen per ju ne disa masa te cilat pershtaten sipas freferences tuaj: S, M, L.

Masa

S, M, L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Timeless Black Dress”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund