fbpx
Ofertë!

Coat Dress – Fustan-Pallto

Çmimi origjinal qe: 5,500 L.Çmimi i tanishëm është: 3,500 L.

Fustan-pallto mund ta vishni si fustan gjithashtu edhe si pallto pasi eshte i pajisur me kopsa. Vjen ne disa masa duke iu pershtatur cdo forme trupi me se miri.

 

SKU: N/A Kategori: , , ,

Nje Fustan-Pallto i dizenjuar me kujdes deri ne detaje, vjen per te gjithe qe duan te ndjekin moden. Me nje material te vecante i stiluar kaq bukur, me disa kopsa te rregullta ne ngjyren gold ne pjesen perpara. Fustani eshte i paisur me astar nga brenda i cili permbush nje tjeter kerkese tuajen. Fustani vjen ne masat: S, M, L dhe XL.

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Coat Dress – Fustan-Pallto”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund