fbpx
Ofertë!

Black Cocktail Dress

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,600 L.

SKU: N/A Kategori: ,

Fustani ka nje rrip ku mbahet ne nje ane te shpatulles, gjithashtu ka nje te care ne nje ane te kembes ku vihet re dhe nje detaj i vogel dhe shkelqyes i cili eshte nje shirit  me gura te vegel. Keto detaje te vogla ju bejne te dukeni plot shije dhe detajiste. I jepni vetes tuaj ate vleresim te perkryer dhe plot elegance.

Masa

S, M, L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Black Cocktail Dress”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund