fbpx
Ofertë!

Pallto Kashmiri

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Palltot e kashmirit jane teper te ngrohta dhe gjithashtu te lehta per t’u mbajtur veshur. Ju ofrojne komoditet dhe nje pamje krejtesisht mbreslenese. Materiali i kashmirit eshte i bute dhe dizenjuar i tille per te ruajtur temperaturen e trupit.

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pallto Kashmiri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund