fbpx
Ofertë!

Classy Sets

Çmimi origjinal qe: 2,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,000 L.

SKU: N/A Kategori:

Seti eshte i perbere nga fundi i shkurter pas trupt dhe nga nje krop me lidhese. Pjesa e siperme ka disa lidhese te gjata qe lidhen nga pas sipas deshires. Menget jane te gjera dhe te cara ku te japin pamjen e nje dive te vertete.

Masa

S, M, L

Ngjyra

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Classy Sets”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund