fbpx
Ofertë!

Classic Black Dress

3,500 L

SKU: N/A Kategori:

Fustani Kaq i bukur klasik dhe elegant vjen per klijentet tona te dashura. Per t’u veshur plot stil ne nje event ku deshironi te dukeni elegante dhe gjithashtu klasike zgjidhni kete fustan te mahnitshem. Nje detaj i cili bie ne sy eshte pjesa e shpatullave ku ne forme V-je qendrojne disa kristale te radhitur dhe te varur. Fustani eshte i care nga nje ane por ai detaj qe bie me teper ne sy eshte pjesa mbrapa.

Masa

S, M, L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Classic Black Dress”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund