fbpx
Ofertë!

Glaring Short Dress

Çmimi origjinal qe: 2,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,000 L.

Glaring Blue Dress, fustani vezullues dhe elegant, vjen ne masat S, M, L, gjithashtu edhe te tre ngyra te ndryshme. Zgjidhni te preferuarin tuaj!

SKU: N/A Kategori:

Glaring Blue Dress eshte vertete nje fustan i mrekullueshem dhe magjepses, i preferuar ne shume raste te ndyshme mbremjesh apo evente ne te cilat deshironi te ndiheni luksoze dhe vezulluese. Detaje te vecanta te ketij fustani eshte si fillim copa e tij kaq e vecante, me xixa te vogla te cilat vezullojne ne driten e diellit dhe jo vetem. Fustani arrin deri ne kofshet tuaja dhe ne fund ka disa pala te cilat i japin futanit nje tjeter shije shume te pelqyeshme. Fustani ka menge te gjata dhe te gjera prane kyceve me disa pala shume te kombinueshme. Glaring Blue Dress ju jep pamjen e nje ylli vezullues dhe ju ben te ndiheni rehat me pelhuren elastike te fustanit.

Masa

S, M, L

Ngjyra

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Glaring Short Dress”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund