fbpx
Ofertë!

Kostum sportiv me tuta te gjera

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,700 L.

Kostumi me tuta dhe bluze jane ne disa masa ne prerje oversize.

 

SKU: N/A Kategori: , ,

Kostum i perbere nga bluze dhe tuta me xhepa me push nga brenda, eshte kaq i bute dhe i ngrohte. I kombinueshem me aksesore dhe veshje te ndryshme do te behet i preferuari i  garderobes tuaj. Pershtatet ne trupin tuaj ne masat S, M, L, te cilat vijne me nje prerje oversize.

Masa

S, M, L

Ngjyra

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostum sportiv me tuta te gjera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund