fbpx
Ofertë!

Set me tre pjese

Çmimi origjinal qe: 2,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,200 L.

Seti me tre pjese do te behet i preferuari juaj ne te kater ngjyrat e tij. Seti vjen ne masa onesize te cilat pershtaten ne S, M, L.

 

SKU: N/A Kategori: , ,

Seti me tre pjese i perbere nga pantallona te gjata, kanatjere me rripa dhe triko e hapur me kopsa. Nje kombinim i bukur per kedo qe deshiron te kombinohet ndryshe, duke shijuar rehatine dhe pamjen e tyre shkelqyese. Me se i pershtatshem per kete sezon vjeshte vjen per ju ne disa ngjyra te ndryshme.

Ngjyra

, , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Set me tre pjese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund