fbpx
Ofertë!

Kostum me pallto dhe pantallona

Çmimi origjinal qe: 6,500 L.Çmimi i tanishëm është: 5,000 L.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Nje kostum i cili pershtatet me se miri per sezone te fresketa duke ju ofruar ngrohtesi dhe komoditet. Ajo cfare e ben te vecante eshte kombinimi i stilit modern i palltos se gjate me lidhese dhe xhepa dhe pantallonave elegante te cilat jane me llastik ne bel dhe kane stil te gjare poshte deri ne fund.

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostum me pallto dhe pantallona”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund