fbpx
Ofertë!

Kemisha me fjongo

Çmimi origjinal qe: 2,000 L.Çmimi i tanishëm është: 1,500 L.

Kemisha me fjongo te fresketa dhe te rehatshme per stinet e ardhshme. Vijne ne nje larmi ngjyrash dhe masa te ndryshme qe pershtaten ne cdo lloj trupi.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Kemishat me fjongo jane nje blerje e zgjuar. Materiali i tyre eshte lino teper cilesor dhe i fresket per stinet qe do te vijne. Kemishat qendrojne lirshem dhe pershtaten shume bukur ne cdo trup duke ju treguar elegante, dhe mbi te gjitha duke ju falur rehati maksimale fal materialit te bute te linos. Detaj i vecante eshte fjongoja e zeze ne cdo kemishe e vendosur ne pjesen e belit, ndersa mendet mund te mblidhen sipas deshires fal nje lidheseje te brendshme. Kemishat vijne ne disa masa S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL,  dhe ne disa ngjyra te ndryshme te kombinueshme lehtesisht. Perzgjidhni te preferuarar tuaja!

Masa

S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kemisha me fjongo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund