fbpx
Ofertë!

Fustan velvet i gjate me rrip

Çmimi origjinal qe: 2,800 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

Fustani velvet vjen sebashku me rripin i cili ju jep mundesine ta ngushtoni sipas preferencave tuaja. Masat e fustanit jane S, M, L, XL.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Zbuloni stilin e vecante te fustanit velvet me detajet fantastike. I shkoqeruar edhe me nje aksesor tjeter shtese e ben ate edhe me te vecante si dhe zgjidhjen numer nje te blerjeve tuaja. Me detaje kopsash ne parakrah dhe me shpatulla te pajisura me supe te gufuara. Masat e fustanit jane S, M, L, XL.

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

, , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fustan velvet i gjate me rrip”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund