fbpx
Ofertë!

Kemisha kamosh

Çmimi origjinal qe: 2,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,000 L.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Kemisha ne materialin e plote te kamoshit, me dy xhepa shume funksional. E pikasur per thjeshtesine dhe delikatesen keto kemisha te cilat vijne ne disa ngjyra te ndryshme do te kombinohen ne meyre perfekte ne kete periudhe te fresket.

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Ngjyra

, , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kemisha kamosh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund