fbpx
Ofertë!

Golf i gjere me zinxhir

Çmimi origjinal qe: 2,200 L.Çmimi i tanishëm është: 2,000 L.

Masat jane standarde qe pershtaten per S, M, L, XL, XXL

SKU: N/A Kategori: , , ,

Golf me zinxhir, ideal per tite te ftohta, ju mban ngrohte dhe rehat. Golfe ne disa ngjyra me masa onesize

Ngjyra

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Golf i gjere me zinxhir”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund