fbpx
Ofertë!

Triko te gjata me detaje

2,500 L

SKU: N/A Kategori:

Triko te gjata me kopsa dhe detaje te punuara ne forma lulesh. Te pershtatshme per stine te ndryshme te cilat mund te kombinosh te gjitha ngjyrat trikove. Masat e trikove jane onesize dhe pershtaten ne S, M, L, XL.

Ngjyra

, , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Triko te gjata me detaje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund