fbpx
Ofertë!

Set Mermaid

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,600 L.

Seti deve ka masa onesize te cilat pershtaten ne S, M, L. Ky set ka nje material deveje elastik i cili qendron pas trupit ne menyre perfekte.

SKU: N/A Kategori: ,

Seti veror ka nje material deveje te bute dhe qe eshte i rehatshem, dhe shume i preferuar ne keto dite te nxehta vere per shetitjet ne bregun e detit, ne nje shetitje te zakonshme me miqte dhe pse jo ne nje darke speciale. Ky set vjen me crop top-in me menget si fjongo dhe pjesa perpara me nje dizajn thurjeje teper te thjeshte dhe elegant njekohesisht. Gjithashtu fundi i gjate qe arrin deri tek pulpat dhe rri pas trupit tuaj ne menyre te persosur.

Ngjyra

, , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Mermaid”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund