fbpx
Ofertë!

Fustan me lidhje me gura

Çmimi origjinal qe: 2,000 L.Çmimi i tanishëm është: 1,600 L.

Fustani me lidhje vjen ne masat S, M, L, sebashku me rripin e fustanit.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Fustani me lidhe ka nje paterial te pambukte dhe vjen ne formen e nje kemishe te gjate me lidhje i cili lidhen ne menyre te tille per te krijuar kete futan kaq komod dhe elegant. Detaji me i preferuar i ketij futani pas fjongos qe formohet nga lidhja, jane menget e tij ku ne shpatulla dallohen qarte forma e tyre e fryreme xhufka te vogla rreth menges. Keto detaje e bejne fustanin te duket kaq elegant edhe i lezetshem ne te njejten kohe.

Masa

S, M, L

Ngjyra

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fustan me lidhje me gura”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund