fbpx
Ofertë!

Fustan me nje rrip me gjethe roze dhe verdhe

Çmimi origjinal qe: 2,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,000 L.

Fustani me nje rrip, qendron pas trupit tuaj kaq bukur dhe vjen ne masat S, M, L.

SKU: N/A Kategori: ,

Fustani shik eshte me nje rrip dhe eshte i gjate deri tek gjunjet. Ka disa rrudha te voglate qepura ne te dy anet e fustanit te cilat tregojne efektin e nje elegance te detajuar te trupit tuaj. Fustani ka nje paterial elastik i cili pershtatet ne trupin tuaj me se miri. Gjithashtu vjen ne masat S, M, L. Keta fustane kane disa detaje si lule apo gjethe te kompozuara ne te gjithe fustanin, kjo i ben ata te pershtatshem per stinen e veres.

Masa

S, M, L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fustan me nje rrip me gjethe roze dhe verdhe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund