fbpx
Ofertë!

Pallto me rripa tek menget

Çmimi origjinal qe: 4,000 L.Çmimi i tanishëm është: 3,600 L.

SKU: s'ka stok Kategori: , , ,

Pallto me kopsa dhe rrip qe mberthehet si dizajn i vecante tek menget dhe ne fillim te kopsave prane jakes. Nje stil teper elegant dhe i mrekullueshem i cili do t’ju mbaje ngrohte gjate diteve te ftohta te dimrit. Palltoja eshte e pajisur me astar nga brenda.

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

, , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pallto me rripa tek menget”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund