fbpx
Ofertë!

Pallto me detaje ne jake

Çmimi origjinal qe: 7,500 L.Çmimi i tanishëm është: 4,200 L.

SKU: N/A Kategori: , ,

Nese deshironi te dukeni bukur kjo pallto eshte nje kombinim i rehatis dhe elegances. Palltot kane detaje me katrore ne pjesen e jashtme te jakes duke i shtuar edhe me shume elemente qe perqafojne stilin modern. Materiali i palltove eshte teper cilesor dhe ne pjesen e brendshme jane te pajisura me astar.

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Ngjyra

, , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pallto me detaje ne jake”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund