fbpx
Ofertë!

Kostume lino te gjate ✨

Çmimi origjinal qe: 2,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,000 L.

Kostumet lino kaq te bukura dhe te pershtatshme per kedo qe deshiron te ndihet rehat dhe bukur, vijne ne disa masa: S, M, L. Zgjidhni te preferuarin tuaj!💫

SKU: N/A Kategori: , ,

Kostume lino thjesht perfekt per keto muaj te ardhshem, vjen per klientet tane kaq te dashur ne nje super oferte. Materiali i tyre lino eshte  i bute, i plote dhe shume i fresket. Tutat e kostumit jane te lirshme dhe gjithashtu kane llastik ne bel, i cili i mundeson pershtatjen me trupin tuaj. Kostumi gjithashtu ka kemishen e lirshme e cila te jep ndjesine e freskise  dhe te rehatise maksimale. Ky kostum vjen ne disa masa te cilat jane oversize dhe pershtaten me permasa te ndryshme te trupit: S, M, L dhe Xl.❤️

Masa

S, M, L

Ngjyra

Jeshile, Roze e lehte, Roze e mbyllur, Verdhe, Zeze, Kafe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostume lino te gjate ✨”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund