fbpx
Ofertë!

Kostum lino i shkurter me gura ne jake

Çmimi origjinal qe: 2,800 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

Kostum i shkurter me detaje kaq te bukura vjen ne masat S, M, L, gjithashtu edhe ne ngjyra te ndryshme. Zgjidhni te preferuaren tuaj!

SKU: N/A Kategori: , ,

I krijuar nga liri i cilësisë më të lartë, ky kostum është i lehtë dhe i rehatshëm, duke e bërë atë të përsosur për klimat më të ngrohta dhe raste me diell. Kostumi është i pajisur me një këmishë të përshtatur me përpikëri që shfaq dy xhepa praktik, duke ndërthurur funksionalitetin me modën.

Theksimi i individualitetit të kostumit është jaka e saj e stolisur shkëlqyeshëm – e zbukuruar me gurë të vendosur me mjeshtëri që kapin dritën nga çdo kënd, duke shtuar një prekje delikate magjepsëse dhe sofistikimi në një pjesë ndryshe minimaliste. Plotësues i këmishës janë pantallonat e shkurtra, që marrin frymë, të pajisura me xhepa funksionalë, të dizajnuara për stil dhe praktikë.

Masa

S, M, L

Ngjyra

, , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostum lino i shkurter me gura ne jake”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund