fbpx
Ofertë!

Fustan me lidhese ngjyra mente me lule

Çmimi origjinal qe: 2,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,000 L.

Fustani me lidhese ngjyra mente eshte nder te perferuarit tuaj. Fustani vjen ne tri masa S, M, L, dhe eshte i perbere prej matrialit pambukut i fresket dhe i rehatshem.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Fustani me lidhese eshte ai model i vecante i llojit te tij me nje jake katrore te hapur, me kopsa perpara deri ne fund dhe me krahe te shkurter te fryre i japin fustanit pamje magjepsese vajzerore. Fustanet jane te mbledhur prane belit  dhe te gjere poshte per t’ju dhene nje rrutullim te mrekullueshem. Te gjitha detajet bashkepunojne me njera tjetren duke shprehur kete fustan veror teper te rehatshem dhe te fresket.

Masa

S, M, L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fustan me lidhese ngjyra mente me lule”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund