fbpx
Ofertë!

Kostume klasike

Çmimi origjinal qe: 4,000 L.Çmimi i tanishëm është: 3,500 L.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Kostume klasike te pershtatshme per cdo event apo takim ne te cilin deshironi te dukeni serize, klasike dhe plote shije. Kostumi eshte i perbere nga tutat dhe xhaketa me kopsa. Ato vijne ne ngjyra te ndryshme te cilat mundesojne kombinim me cdo aksesor shtese.

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

, , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostume klasike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund