fbpx
Ofertë!

Kostum krem me gura ne jake

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,600 L.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Kostume me pantallona dhe kemishe e shoqeruar me nje rrip te cilin mund ta vendosni sipas deshires rreth belit. Cfare e ben kete kostum te vecant jane rradhet e shiritave te shkurter te gurave rreth jakes se kemishes. Materiali eshte krem i plote i cili ju ofron komoditet dhe qendron  plot elegance ne trupin tuaj.

Masa

S, M, L, XL, XXL

Ngjyra

, , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostum krem me gura ne jake”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund