Ofertë!

Glitery Short Dress

2,300 L

SKU: N/A Kategori: ,

Fustani me xixa eshte nje tjeter surprize qe kemi sjelle per ta veshur ne cdo event te vecant ne te cilin pershtatet. I dizenjuar ne forme te lehte dhe teper delikate me rripat  qe lidhen pas dhe me disa shirita te holle gurash te shndritshem nga njeri krah i fustanit lidhin 2 anet e fustanit. Keta elemente te vegjel i japin fustanit detajet magjepsese dhe terheqese.

Masa

S, M, L

Ngjyra

Roze, Zeze

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Glitery Short Dress”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund