fbpx
Ofertë!

Xhakete me detaje dhe shall

2,600 L

SKU: N/A Kategori: ,

Xhakete me detaje qepjeje dekor i cili e ben ate edhe me terheqese. Xhaketa ka xhepa ne te dy krahet dhe vjen se bashku me nje sall. Nje veshje lehtesisht e kombinueshme dhe ne nje stil teper modern.X

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Xhakete me detaje dhe shall”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund