fbpx
Ofertë!

Triko e gjate me rombe

Çmimi origjinal qe: 2,500 L.Çmimi i tanishëm është: 1,800 L.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Fustan dhe triko e gjate njekohesisht me kopsa te cilem mund ta kombioni me nje mori veshjesh te tjera. Material i plote deve dhe pambuk, e bute dhe shume e ngrohte. Fustani vjen i thurarur ne nje model te vecante teper modern. Masat jane onesize duke u pershtatur per S, M, L, XL, XXL.

Ngjyra

, , , , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Triko e gjate me rombe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund