fbpx
Ofertë!

Pallto me kapuc

Çmimi origjinal qe: 5,000 L.Çmimi i tanishëm është: 4,200 L.

SKU: N/A Kategori: , ,

Pallto me kapuc per te qendruar ngrohte dhe njekohesist per t’u dukur bukur dhe delikate. Palltoja eshte e pajisur me astar ne pjesen e brendshme, dhe ka nje rrip te cilin mund ta ngushtoni sipas deshires. Xhepat e palltos jane mjaf te bollshem per te qene shume funksional.

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Ngjyra

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pallto me kapuc”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund