fbpx
Ofertë!

Kostume deve me xhepa

Çmimi origjinal qe: 2,800 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Kostumi ka tutat dhe trikon me kopsa te gjata dhe te bollshme. Kostumi eshte krijuari till ku dizani eshte teper i vecante dhe modern. Trikoja mbyllet dhe hapet me ane te kopsave dhe ka dy xhepa te cilet shkojne me stilin e kostumit.

Ngjyra

, , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostume deve me xhepa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund