fbpx
Ofertë!

Kostum lino me detaje

Çmimi origjinal qe: 2,300 L.Çmimi i tanishëm është: 2,000 L.

Perfekte per pranvere & vere kostumi me tuta dhe kemishe me menge te shkurtra. Dizenjuar nga pelhure pambuku e lehte dhe e fresket edhe per dite shume te nxhehta.

SKU: N/A Kategori: , , ,
Masa

S, M, L

Ngjyra

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostum lino me detaje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund